Raya i ostatni smok. Raya and the Last Dragon. 2021 (film online)

Film animowany i fantasy „Raya and the Last Dragon” to ekscytująca nowa przygoda o dziewczynie, która zostaje uwięziona w legowisku smoka. W obsadzie znaleźli się Kelly Marie Tran, Awkwafina, Daniel Dae Kim, Sandra Oh, Benedict Wong, Alan Tudyk i inni. Osadzona w południowo-wschodniej Azji historia obraca się wokół Rayi i jej poszukiwania ojca.

Animacja jest piękna, a historia jest łatwa do naśladowania. Film zaczyna się na jasnej i szczęśliwej nucie i kończy się na szczęśliwej nucie. Czuje się jak w filmie Disneya, z jego kolorowym świecie i mistycznej scenerii. Postacie są dobrze narysowane, a animacja jest oszałamiająca. Zakończenie filmu jest właśnie to, czego oczekujemy od Disneya, i cieszymy się, że film jest tak przyjemny.

Podczas gdy film jest wypełniony silnym tematem i silnymi postaciami, czasami traci ostrość w swoim ostatnim pół godziny, pisowni pomysłów poprzez dialog. Jednak jego potężna fabuła i emocjonalny punkt kulminacyjny sprawiają, że warto go zobaczyć. Pomimo tego drobnego problemu, Raya i ostatni smok to fantastyczny film animowany, który zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych. Jeśli szukasz podnoszącego na duchu filmu z inspirującym przesłaniem, to „Raya i ostatni smok” jest zdecydowanie warty obejrzenia.

Choć historia jest wyjątkowa, a bohaterowie mają unikalną tożsamość, łatwo jest się do niej odnieść na wielu poziomach. W szczególności film opowiada o przebaczeniu i odzyskaniu wiary w ludzkość. Jeśli szukasz dobrej historii, to Raya i ostatni smok jest właśnie dla ciebie. Sprawi on, że będziesz chciał obejrzeć film jeszcze raz.

Filmy animowane to świetny sposób na edukację dzieci i wychowanie ich na dobrych obywateli. Ale ważne jest, aby zrozumieć, co sprawia, że te filmy są tak udane. Historia Rayi i Ostatniego Smoka, epickiej przygody fantasy Disneya, jest bardzo podnosząca na duchu i ma wiele przesłań, którymi można się podzielić. Przesłanie filmu jest uniwersalne i dotyczy przebaczenia, zaufania i wiary. Jego głównym tematem jest idea przyjaźni.

Chociaż fabuła jest bajką, jest to również opowieść fantasy. Młoda księżniczka opuszcza swój dom, by chronić swój lud i świat, by złamać go swoją chciwością na magiczny kamień. Chociaż Raya i Ostatni Smok jest oryginałem, Disney wykonał z nim świetną robotę. Miejmy nadzieję, że wkrótce zostanie wydany i stanie się klasykiem. Jeśli planujesz zobaczyć ten film animowany, to upewnij się, aby sprawdzić nasze recenzje!

Dodaj komentarz